KLİNİĞİMİZ

Hakkımızda

BAHÇELİEVLER VETERİNER KLİNİĞİ İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden 1998 yılında mezun olan Zafer ÜSTÜN İstanbul Bahçelievler’de 1998 yılından itibaren Bahçelievler Veteriner Kliniği adı altında 20 yıllık tecrübesi ve bilgi birikimi ile hayvan severlere hizmet vermektedir. Halihazırda 5 veteriner hekim, 1 teknisyen ve 1 uzman personeli ile bahçelievler' de hizmet vermeye devam etmektedir. BVK en iyi klinik uygulamalarını tanımlayarak ve uygulayarak, bunları destekleyen bilim anlayışını geliştirerek dostlarımızın hastalıklarının önlenmesi ve tedavisini iyileştirmek misyonuyla yola çıkmıştır. 20 Yıllık Tedavi ve Cerrahi Deneyim Onbinlerce vaka tedavisi ve binlerce pet cerrahi deneyimleri ile hastalarımız hep mutlu olmuştur. Tıbbi Etik Tedavi Yaklaşımı Etik veterinerlik kurallarına her zaman uyarak, 20 yıldır bu doğrultuda hastalarımızı tedavi etmekteyiz. Deneyimli Hekim ve Uzman Personel Kliniğimizde en az 3 veteriner hekim istihtam etmekteyiz, sağlık ekibimiz uzun yılların verdiği deneyimlere sahiptirler. Yüksek Müşteri Memnuniyeti Uzun yıllar bizi tercih eden müşterilerimiz her zaman olumlu görüşleri ile bizleri onure etmişlerdir ve etmeye devam etmektedirler.

Dosyalar

Kedi ve Köpekler İçin Zehirli Bitkiler Veteriner Farmakoloji ve Toksikoloji Derneği ile Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği tarafından hazırlanmış olan posteri indirebilirsiniz.
5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu 5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu'nun tam metnini indirebilirsiniz.
Hayvan Hakları Bildirgesi Hayvan Hakları Bildirgesi'nin tam metnini indirebilirsiniz.
SOSYAL MEDYA
BAHÇELİEVLER VETERİNER KLİNİĞİ Bahçelievler Mah. Talatpaşa Cad. No: 25/B PK: 34180 Bahçelievler / İstanbul Tel : 0212 554 2482 Gsm: 0535 319 1765 E-posta: bahcelievlerveteriner@hotmail.com Web: www.bahcelievlerveteriner.com.tr
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Bizi Arayın