Aşı Uygulaması

Aşı Uygulaması

Kliniğimiz bünyesinde, evcil hayvanların her türlü aşıları yapılmakta ve kullandığımız hasta kayıt programı sayesinde aşı tekrarlama zamanları hayvan sahiplerine telefon ya da sms yoluyla bildirilmektedir.
Aşı Uygulaması
Bahçelievler Veteriner Polikliniği bünyesinde, evcil hayvanların her türlü aşıları yapılmakta ve kullandığımız hasta kayıt programı sayesinde aşı tekrarlama zamanları hayvan sahiplerine telefon ya da sms yoluyla bildirilmektedir. Daima güncel literatür bilgilere dayanarak aşı programı oluşturulmakta, aynı hayatı paylaştığımız dostlarımızın sağlığı için en güvenilir aşı programları uygulanılmaktadır. Kliniğimizde kullanmış olduğumuz aşı programı Dünya Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği, Amerikan Hayvan Hastaneleri Birliği ve Türkiye Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Birliği'nin tavsiye ettiği aşılama programıdır. Detaylı bilgi için hekimlerimizden bilgi alabilirsiniz.
Aşı Uygulaması
Aşı Uygulaması
SOSYAL MEDYA
BAHÇELİEVLER VETERİNER KLİNİĞİ Bahçelievler Mah. Talatpaşa Cad. No: 25/B PK: 34180 Bahçelievler / İstanbul Tel : 0212 554 2482 Gsm: 0535 319 1765 E-posta: bahcelievlerveteriner@hotmail.com Web: www.bahcelievlerveteriner.com.tr
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Aşı Uygulaması
Bizi Arayın